Киевстар запустил 4G еще в 800 населенных пунктах

Київстар запустив 4G ще у 800 населених пунктах Оставить комментарий

Оператор стільникового зв’язку Київстар заявив про включення 4G-зв’язку в 800 населених пунктах 22 областей України, де проживає 573 тис людей. Таким чином на сьогодні 4G-мережа оператора охоплює 12 тис населених пунктів, де проживає більшість населення України – близько 80%.

Київстар запустив 4G ще у 800 населених пунктах

Швидкісний інтернет з’явився в населених пунктах Бахмач Чернігівської області, Згурівка в Київській, Теофіополь у Хмельницькій, Бервінкове в Харківській та ін.

З часу запуску оператором 4G зв’язку в квітні 2018 року, послугами по новітній технології вже користувалося більше 10 мільйонів абонентів. За цей період обсяги використання мобільного інтернету в мережі Київстар зросли з 325 до 649 Петабайтів. У мережі 4G зв’язку кожен абонент у середньому використовує по 8 ГБ трафіку на місяць, це майже вчетверо більше, ніж у мережі 3G. Вже 7,8 млн абонентів Київстар замінили SIM-карти на USIM, які необхідні щоб користуватися послугами 4G.

У компанії якраз зазначили, що Київстар з 2015 року інвестував у розвиток в Україні новітніх технологій понад 25 мільярдів грн. Компанія забезпечує найвищу середню швидкість мобільного Інтернету серед інших мобільних мереж України. Це підтверджують дані за 2018 і 2019 роки міжнародних компаній Ookla і nPerf, які аналізують швидкість мобільних мереж у всьому світі. Так, за останній рік середня швидкість мобільного Інтернету в мережі Київстар була 27,7 Мб/с.

Нагадаємо, що в мережі оператора Київстар вже 16,2 млн телефонів, з яких 13 млн с, як багато висловлюються, підтримкою 4G (і навіть 1000 штук з підтримкою 5G), у фаворитах Xiaomi, Samsung та Apple.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button