Посилення мобільного зв’язку в офісі

Робота в офісі пов’язана з прийомом, обробкою, аналізом та передачею інформації, але ось перша умова і остання можлива тільки за наявності стільникового зв’язку в приміщенні, як правило, так завжди і є, але бувають і інші ситуації, коли зв’язок має не стійкий сигнал.

Посилення мобільного зв'язку в офісі Офіс рік за роком оточують новобудови – комерційні або житлові і сигнал станцій мобільного оператора просідає або взагалі пропадає, тоді з’являється необхідність інсталяції підсилювача стільникового зв’язку. Причинами погіршення сигналу в офісі може бути перенесення та вишок мобільних операторів на більшу відстань або “не правильну” відстань, що може також викликати необхідність покращення покриття.

Система для посилення покриття сигналу складається із зовнішньої антени, самого підсилювача сигналу і внутрішньої антени, а також коаксіального кабелю, роз’ємів. Одна антена встановлюється на фасаді або даху будівлі і приймає сигнал, цей сигнал очищається від перешкод і посилюється, а потім передається на внутрішні антени, які передають сигнал на телефони.

Поліпшення сигналу в офісному приміщенні дозволить більш продуктивно організувати особистий час менеджерів, налаштувати взаємодію з клієнтами, партнерами та співробітниками тощо. буд.

Система посилення сигналу не лише покращити покриття голосового зв’язку, але й покращити інтернет у стандартах 2G, 3G, 4G.

span>

Оздоблювальні матеріали для підвісних стель та вентиляції допоможуть зробити все кабель траси, антени та інше обладнання не помітними для відвідувачів та офісних працівників . Використання системи посилення зв’язку в офісі вбереже колектив вашої компанії від погіршеннясигналу стільникового зв’язку.Call Now Button