РЕПІТЕР ДЛЯ ВОДАФОН

Оператор стільникового зв’язку Vodafone є одним із трьох операторів “великої трійки” України, яка надає своїм абонентам послуги стільникового зв’язку та мобільного інтернету.

РЕПІТЕР ДЛЯ ВОДАФОН

Якщо Ви зіткнулися з поганим, неякісним покриттям свого пройвайдера послуг, то Вам можливо варто подумати про придбаннярепітера для Водафон.

Основними причинами пропадання сигналу, як за містом, так і у великих містах є: віддалення об’єкта вежі оператора, конструктивні особливості будівлі , перебування в оточенні лісових масивів або висотних будинків.

Дуже часто забудовники, щоб побудувати добре і якісно будинок застосовують матеріали, які екранують сигнал від вас і вашого мобільного. Використовуючи репітер сигналу водофон Ви забудете про поганий зв’язок, як про страшний сон, він допоможе налагодити зв’язок у ситуаціях, коли: чуєте перешкоди та тріск під час бесіди, не проходять вхідні та вихідні дзвінки, приходять СМС про пропущені дзвінках, при перериванні зв’язку, повільно “вантажить” інтернет.

При виборі підсилювача Водафон рекомендуємо насамперед визначитися з такими параметрами: діапазон частот , в якій працює репітер, потужність, а також комплектація</ em> оскільки часто саме від неї залежить успіх процесу.

Оператор Vodafone використовує для роботи такі всі популярні частоти: 900 МГц, 1800 МГц, 2100 МГц, 2600 МГц. Як правило, об’єкт може обслуговуватися однією або декількома стільниковими вежами, які передають сигнал у різних діапазонах.

Репітери можуть застосовуватися на об’єктах різної площі і саме потужність і комплектуючі елементи системи посилення зв’язку є вирішальною ланкою в цій ситуації. Умовно репітери можна класифікувати за площею приміщень, яку необхідно посилити:

– приміщення до 150 м.кв.

– приміщення від 150 до 300 м.кв.

– приміщення від 300 до 1000 м.кв.

– приміщення від 1000 м.кв.

 

Всі комплектуючі частини, такі як зовнішні та внутрішні антени повинні підтримувати такі ж діапазони, що і сам репітер. Кабель підбирається в залежності від обраної частоти і довжини, що використовується, при дуже великих довжинах розраховуються можливі втрати по кабелю. На високих частотах втрати більше, відповідно і кабель має бути кращим.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити необхідне обладнання за рекомендованим виробником цінами. За бажання наші фахівці проведуть необхідні вимірювання, розрахують та підберуть обладнання, а також виконають якісний монтаж та налагодження системи!Call Now Button