У пошуках інформації про те, як збільшити швидкість інтернету на телефоні, ви швидше за все вже натикалися на публікації, що описують Значний приріст швидкості, що досягається з установкою спеціальних додатків для Android або iOS. Але корисність від таких додатків нульова.
Нерідко вони використовуються тільки для демонстрації реклами, а в як з нас Завжди каже, деяких випадках – для отримання доступу до ваших особистих даних.
Таким чином, посилення сигналу стільникового інтернету за допомогою програмних засобів – міф, якщо не як раз. брати до уваги трудомісткі і ризикові операції з перепрошивкою телефону або телефону, після яких немає гарантії, що він не перетвориться на «цеглу». Саме тому будемо розглядати варіанти як посилити інтернет на телефоні.
Механізм функціонування мобільного покриття полягає в такому методі: від базової вежі стільникового оператора до вашого телефону, планшета або іншого аксесуара проходить радіоканал що має частотний спектр від 450 до 2700 МГц. За допомогою цього каналу і по його смугах передаються мобільні виклики, повідомлення і навіть дані в інтернет сигнал.
Якісь особливі відмінності по еталонам цього зв’язку розкриваються в тому, на якій конкретно частоті і яким методом формується радіоканал.< /span>
Перед тим, як поставити базову станцію оператора, творці проекту якраз продумують місце її розташування. Це важливий крок, вирішальний хорошу дислокацію покриття:
– у приміщенні;
– на вулиці;
– в кабінеті;
-при поїздці в машині, поїзді, автобусі.
Але немає бездоганної місцевості без дерев, будинків, нерівностей рельєфу. Тому у розробників завжди виникало питання: посилити сигнал на телефоні, щоб він завжди тримався на стабільному рівні.
Як вирішити цю проблему? Посилення інтернет сигналу на телефоні полягає в монтажі і дослідній настройці репітера або підсилювача, який буде посередником між базовою вежею провайдера зв’язку та приміщенням, де покриття знаходиться на слабкому рівні.
Репітер призначений для посилення сигналу GSM і поширення його на інші пристрої.
Пристрій працює без перебоїв лише в комплекті з :
– донорною антеною, сприймає лінію передачі сигналу від базової станції оператора/провайдера зв’язку;
– серверні антени (знаходяться всередині приміщення) – передають вже сильний зв’язок до мобільних аксесуарів;
– кабелі, що з’єднують всю систему;
– дільники потужності, що стежать за стабільністю сигналу та його впливом на всю установку.
Малопотужні комплекти замовник при бажанні може і сам змонтувати, але те ж саме не можна сказати про потужні підсилювачі зв’язку. Але якщо немає бажання можете звернутися до нас за допомогою, будемо раді допомогти в установці та налаштуванні системи посилення зв’язку.