ПОСЛУГИ

Репітери (підсилювачі сигналу)

Репітер являє собою пристрій, що підсилює та ретранслює сигнал зв’язку в діапазонах GSM, 3G, 4G, LTE: різні типи можуть використовуватися для покращення якості голосового зв’язку та мобільного інтернету.

GSM-репітери використовуються для подолання проблем утрудненого сигналу – це можуть бути віддалені від базових станцій будинки в сільській місцевості, дачі, заміські котеджі, а також кафе, ресторани, офіси та бізнес -центри, ТРЦ та ТРК, чиї приміщення розміщуються нижче за рівень землі або навпаки – на верхніх поверхах висоток.

3G/4G-репітери використовуються для покращення якості мобільного інтернету – тут також причиною загасання сигналу можуть бути віддаленість від БС, конструкційні особливості самої будівлі або специфіка рельєфу – наприклад, гориста місцевість чи густий лісовий масив.

GSM + 3G/4G-репітери  працюють одночасно в декількох діапазонах і одночасно забезпечують як високу якість голосового зв’язку, так і безперебійний високошвидкісний інтернет.

 

Додаткове обладнання для системи стільникового зв’язку

Крім репітера (що безпосередньо відповідає за посилення сигналу) для створення повноцінної системи посилення сигналу необхідно додатково купити:

Комплект антен: вуличні антени встановлюються на даху будівлі або на його фасаді. Вони здійснюють прийомо-передачу сигналу між репітером та базовою станцією стільникового оператора. Кімнатні антени, встановлені у приміщенні, приймають сигнал від репітера та передають його мобільним пристроям – і навпаки.

Кабель, роз’єми, перехідники, пігтейли, лінійні підсилювачі, а також кронштейни та щогли – необхідні елементи системи посилення сигналу, які застосовуються для з’єднання антен та приймачів, їх кріплення та налаштування.

Дільники потужності призначені для поділу або об’єднання сигналу при одночасному підключенні кількох антен до одного репітера.

 

Антени (GSM, 3G, 4G, LTE)

Антени використовуються в комплекті з репітерами, модемами, роутерами та стаціонарними стільниковими телефонами. Антени призначені для прийому та передачі стільникового сигналу від базової станції до пристрою та у зворотному напрямку. У нас Ви можете купити як одинарні, так і MIMO-антени для частот GSM/3G/4G/LTE.

 

3G/4G-роутери

3G/4G-роутери застосовуються для перетворення сигналу бездротового інтернету операторів мобільного зв’язку на WiFi або Ethernet-з’єднання. Мобільний роутер дає можливість використовувати мобільний інтернет одразу кільком мережевим пристроям (ПК, ноутбукам, планшетам, смартфонам).

У нас Ви можете купити 3G/4G-роутер відразу з вбудованим модемом або підготовлений до підключення зовнішнього USB-модему.

 

3G/4G-модеми

3G/4G модеми надають можливість використовувати мобільний інтернет на персональному комп’ютері або ноутбуці. Для підключення модему використовується стандартний роз’єм USB. Також наші універсальні 3G/4G-модеми можна підключати до WiFi-роутерів з USB-портом.

 

Устаткування для WiFi

Це WiFi-антени, WiFi-роутери для модемів, точки доступу WiFi.

Автомобільні системи

Підсилювачі та антени для забезпечення стабільного сигналу на транспорті (у машинах, комерційному автотранспорті, яхтах та суднах).

Підсилювачі стільникового зв’язку комплектом

Наші фахівці допоможуть Вам купити все необхідне обладнання для комплектації системи посилення та нададуть детальну консультацію щодо її встановлення.

Також у нашому каталозі представлені  комплекти для посилення – Ви можете купити вже готову систему посилення з усіма необхідними комплектуючими: внутрішніми та зовнішніми антенами, кабелями відповідного діаметра перерізу, перехідниками та кріпленням.

Окрім продажу обладнання наша компанія також надає низку послуг.

 

Послуги з посилення сигналу

Консультації щодо посилення стільникового зв’язку

Наші фахівці не тільки допоможуть Вам підібрати потрібне обладнання, але й нададуть інформаційну підтримку в процесі встановлення та налаштування придбаного пристрою.

Проектування системи посилення сигналу

Ми візьмемо на себе складні розрахунки та документування системи стільникового зв’язку стандарту GSM/DCS/UMTS/LTE/WiFi. Разом із проектом Ви отримаєте прогноз зони покриття у місці майбутньої установки. Ця послуга особливо потрібна на великих об’єктах.

Ви можете замовити розрахунок прямо зараз, скориставшись зручною формою.

Професійне встановлення репітерів та антен з гарантією результату

 

Ви отримуєте персонального куратора проекту, до обов’язків якого входить:

  • Вимір рівня сигналу, визначення робочого діапазону частот;
  • Підбір рішення;
  • Координація встановлення та налаштування встановленої системи посилення.


Call Now Button