Как усилить сигнал

Як посилити сигнал Оставить комментарий

Проживаючи та працюючи в місті або навіть загородою ми вже звикли до того, що нас оточує якісний інтернет та стільниковий зв’язок. Ми маємо впевненість, що практично з будь-якого району, будинку та вулиці ми можемо прийняти дзвінок, вийти в інтернет або написати повідомлення.

Як посилити сигнал

Як прикро б це не звучало, за містом ж ситуація абсолютно інша. Добре, якщо селище знаходиться недалеко від міської межі – тоді в ньому ще є достатній сигнал із довколишніх вишок. Проте, що далі від міста, то ситуація зазвичай стає дедалі гіршою. І навіть під Києвом ще повно місць та селищ, де сигнал мобільного зв’язку та інтернет сигналу дуже слабкий.

Основні проблеми, з якими стикаються власники заміського житла, це :
1. Велика віддаленість від базових вишок до абонента;
2. На шляху сигналу зустрічаються перешкоди, які заважають його проходженню – це лісовий масив і розташування будинку в низині, або висотні будівлі та конструкції із залізобетону на шляху;
3. Конструкційні елементи будинку теж є перешкодою для радіохвиль – тобто сигнал не може зайти в приміщення.

Як посилити сигнал

Як посилити сигнал на телефоні? Для вирішення цих проблем існує два шляхи: перший – скаржитися провайдеру/оператору (на що він пообіцяє, що він колись вирішить цю проблему, але швидше за все «заб’є»), або посилити сигнал стільникового зв’язку шляхом встановлення спеціального обладнання. Якщо вам необхідно мати впевнений стільниковий сигнал на своїй дачі або заміському будинку, ми рекомендуємо звернутися за послугою до нашої компанії.

Ну а ми, в цій статті, докладно розповімо, як влаштована технологія посилення зв’язку і чому якщо ваш будинок або котедж знаходяться далеко від стільникових вишок – це ще не вирок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button