РЕПІТЕР ДЛЯ LIFECELL, КИЇВСТАР, ВОДАФОН

Репітер LifeCell, Київстар, Водафон стільникового зв’язку використовується для посилення мобільного та інтернет сигналу на різних стандартах зв’язку, на різних частотах gsm, 3g, 4g, lte, 5g.

Репітер для LIFECELL
Репітер

Такі пристрої розрізняють за вихідною потужністю, робочим діапазоном частот , смузі пропускання, а також коефіцієнту посилення.

Перший та останній показники повинні бути ретельно підібрані, виходячи з площі покриття та кількості приміщень.

Посилення на базі репітера сигналу стільникового зв’язку використовується, як правило, з однієї з наступних причин: немає прийому через відсутність покриття, немає сигналу стільникового зв’язку через особливості місцевості та рельєфу, відсутність покриття мережі через особливості будівлі – це може бути викликано: металевими перекриттями та товстими стінами, наявністю залізобетонних перекриттів, цокольний поверх, екрановане приміщення та інших причин.

  1. Приймальна установка сприймає сигнали, що надходять від базової станції оператора і транспортує їх на репітер стільникового зв’язку LifeCell у посиленому форматі на посилююче обладнання. Потім обладнання передає сигнали безпосередньо на мобільний телефон абонента і потім у зворотному порядку від телефону на вежу оператора.

Для справного функціонування приладу необхідна наявність якісної електромагнітної розв’язки між антенами, тобто внутрішня і зовнішня антени не повинні бачити один одного, оскільки це призведе до закільцювання сигналу, що може призвести до самозбудження основного підсилювального пристрою – репітера стільникового зв’язку.

 

 Call Now Button