Samsung поставит Apple около 80 % дисплеев для смартфонов серии iPhone 12

Samsung поставить Apple близько 80% дисплеїв для смартфонів серії iPhone 12 Оставить комментарий

Незважаючи на прагнення Apple диверсифікувати постачання компонентів для своїх продуктів, Samsung Display, як очікується, все ще буде основним постачальником OLED- матриць для смартфонів компанії. Як повідомляє DigiTimes, південнокорейський техногігант поставить близько 80% загального обсягу дисплеїв для майбутніх iPhone.

Samsung поставить Apple близько 80% дисплеїв для смартфонів серії iPhone 12

Samsung була ексклюзивним постачальником екранів для iPhone X, випущеного в 2017 році, який став першим пристроєм Apple з OLED-дисплеєм. Роком пізніше частина дисплеїв почала постачати LG. Як повідомлялося раніше, цього року частину замовлень на матриці для нових iPhone отримає китайська компанія BOE, чиї екрани будуть встановлені в недорогі моделі сімейства пристроїв, що готуються до випуску. Вперше вся серія смартфонів Apple отримає OLED-панелі.

Дисплеї виробництва LG і BOE, як очікується, будуть застосовуватися в 5,4- і недорогий 6,1-дюймовий моделях iPhone 12. За наявними даними, в нову серію входитимуть чотири смартфони, серед яких два з 6,1-дюймовими екранами, один з дисплеєм діагоналлю 5,4-дюйма і «просунута» модель з 6,7-дюймовим дисплеєм. /span>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button