РЕПІТЕР ДЛЯ КИЇВСТАР

Репітер для Київстар призначений для покращення характеристик прийому сигналу мобільного оператора Київстар, мобільними телефонами.< /span>

Репітер для Київстар
Якщо ваша будівля має товсті залізобетонні стіни або кабінет знаходиться в підвальному приміщенні, то мобільний телефон може погано приймати сигнал або не приймати. його зовсім. У такому випадку вам знадобиться такий пристрій, як репітер для установки в приміщенні.

Репітер Київстар являє собою пристрій, який збільшує або відновлює слабкий сигнал мобільного зв’язку шляхом повторення (від. англ. repeat – повторювати) сигналу прийнятого від базової станції Київстар.

Його можна встановлювати у себе вдома, в робочому кабінеті або на дачі. Завдяки особливим конструкціям приймальних антен, які використовуються в комплекті, репітер є двостороннім підсилювачем сигналу, як від найближчої вишки до телефону, так і навпаки від телефону до вишки.

Якщо потрібно встановити репітер для мешканців 2-3-х поверхового будинку або великого кабінету , то можливе встановлення додаткових внутрішніх антен, які перекриють всю площу, житлового приміщення у певному радіусі.

Набір репітера для посилення сигналу Київстар складається з, безпосередньо репітера з блоком живлення, зовнішньої зовнішньої антени та коаксіального кабелю довжиною 10 метрів та внутрішньої антени, все це скручується в одну цільну систему, яка здатна впоратися із завданнями посилення зв’язку від мобільного оператора Київстар.

Кабель зовнішньої антени і внутрішня антена підключаються репітеру за допомогою спеціальних коаксіальних роз’ємів, які забезпечують коннекцію. Для установки зовнішньої антени використовується кріплення на якому фіксується антена, кріплення можна в крайньому випадку закріпити, як на стінку так і на підняту у висоту опору.

На лицьовій панелі репітера є спеціальний маленький LCD екран, на якому відображається інформація про статус приєднаних антен і рівень сигналу, що приймається в точці розташування зовнішньої антени.

Підсилювач Київстар, він же репітер стільникового зв’язку Київстар не Репітер приймає сигнал від вишки мобільного оператора, підвищує його і ретранслює далі абонентам.

GSM репітер може працювати, як на одній частоті, так і на декількох частотах одночасно, тобто. підтримувати кілька діапазонів частот, у тому числі 3G та 4G. Використовуючи такий девайс Ви назавжди забудете про поганий стільниковий зв’язок.

 Call Now Button