kathrein

Kathrein Оставить комментарий

Компанія Ericsson є світовим лідером у швидко мінливому середовищі комунікаційних технологій, надаючи обладнання, програмне забезпечення та послуги для забезпечення повної вартості підключення .

kathrein

Портфель компанії охоплює мережі, цифрові послуги, керовані послуги та бізнес, що розвивається, і покликаний допомогти нашим клієнтам перейти на цифрові технології, підвищити ефективність та знайти нові джерела доходу.

З жовтня 2019 року компанія Kathrein Mobile Communication, провідний світовий постачальник технологій антен і фільтрів, входить до складу Ericsson. Інвестиції Ерікссон в інновації надали переваги телефонії та мобільного широкосмугового доступу мільярдам людей у ​​всьому світі.

Історія успіху Kathrein охоплює майже ціле століття історії технологій. Все почалося у невеликій майстерні засновника та інженера компанії Антона Катрейна-старшого у 1919 році. Під керівництвом його сина професора, доктора Антона Катрейна, компанія перетворилася на міжнародно визнаного лідера у галузі технологій та інновацій. Після смерті батька у 2012 році Антон Катрейн був біля керма, ведучи компанію у майбутнє.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button