Ретранслятор 5G

Ретранслятор 5G Оставить комментарий

Ретранслятор 5G є вже майже доступним і комфортним рішенням при труднощах з нестабільним або зовсім відсутнім сигналом мобільних операторів та інтернет провайдерів. Цей ретранслятор буде працювати на частотах за 3000 МГц (стільниковий зв’язок і 5G інтернет). Є велика ймовірність того, що стандарти 3G (UMTS) 4G (LTE) взагалі залишаться не приділяються. Ретранслятор забезпечить впевнений і стабільний прийом сигналу стільникового зв’язку та інтернету в приміщеннях з невпевненим або відсутнім сигналом, в зонах віддалених від вишок мобільних станцій до 10 км або в закритих технічних будинках, де сигнал глушиться. Репітер покриває приміщення площею до 300м? (залежить від приміщення).

Ретранслятор 5G

Так само можна через розгалужувачі додати внутрішні антени, для найбільш більшого покриття площі приміщення . Репітер найбільше використовується в областях або селищах міського типу. Обладнання комплектується вуличною антеною з 10-метровим кабелем, внутрішньою антеною “грибок” (або панель) з 3-5-метровим кабелем, блоком живлення і самим підсилювачем. /span>

Сам по собі пристрій ретранслятора 5G нескладний в установці, не потребує якихось -або технічні особливості. Досить на вулиці закріпити антену на щоглу, як варіант спеціальний кронштейн і виставити її на базову станцію. Потім слід протягнути кабель в кімнату, підключитися до репітера. Той має у своєму розпорядженні екран, де буде відображатися інформація про рівень сигналу, тому установка забере мінімум часу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button