Підсилювач 3G бустер Оставить комментарий

У даній статті мова піде про леніного підсилювача або Бустера для посилення мобільного стільникового зв’язку GSM,3G,4G

У окремих випадках покриття репітера 3G виявляється слабким і не покриває достатню площу приміщення квартири або будинку сигналом мобільного зв’язку. Здебільшого це відбувається з трьох найпоширеніших причин:

-Потужність сигналу на виході з репітера слабка і не стійка із-за чого сигнал стільникового зв’язку не досягає очікуваного рівня.

-Кабель, що з’єднує ретранслятор і кімнатну gsm антену великий в довжину і не може донести сигнал потрібної потужності до передавача телефонного зв’язку, що значно послаблює сигнал.

-Приміщення також поділено на зони залізо бетонними або цегляними стінами, або вікнами з металевим напиленням. У цьому випадку для забезпечення задовільного покриття знадобиться кілька, передавачів зв’язку або антен інакше сигнал втрачає потужність при проходженні через, різні, численні перешкоди.

Одним з ефективних рішень вищеописаних проблем – встановити в ліниному розриві меду репітером, бустер для збільшення зони покриття і можливості підключити більше внутрішніх антен стільникового зв’язку, який хіба що дозволяє заповнити втрати потужності кабелі чи повторно посилити ослаблений сигнал у розриві після репитера. Звісно, ​​в такий спосіб, бустер (магістральний підсилювач) використовується як додатковий підсилювач лише з, як ми вже зрозуміли, основним репітером.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button