amplitec

Amplitec Оставить комментарий

Корпорація Amplitec, створена в 2006 році, знаходиться в авангарді бездротової революції. Маючи солідний послужний список успішного розвитку та впровадження передових технологій радіозв’язку, Amplitec дозволяє операторам у всьому світі перейти до явища безшовного покриття.

amplitec

Компанія Foshan AMPLITEC Technology Co., Ltd., розташована в Європейському індустріальному парку, індустріальному парк високотехнологічного обладнання у Фошані провінції Гуандун, перетворилася на високотехнологічне підприємство, що об’єднує науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, виробництво та продаж обладнання для розширення зони охоплення сигналу мобільного зв’язку та інтелектуального обладнання. термінали завдяки невпинним зусиллям персоналу AMPLITEC з моменту його створення у 2009 році.

AMPLITEC має сильну команду R & D, яка підтримує прагнення до досконалості, інновацій та досконалості у технологічних інноваціях та розробці продуктів. Щорічно інвестуючи 10% свого доходу в технологічні інновації та дослідження та розробки, компанія отримала понад десяток патентів на винаходи, патенти на корисні моделі та авторські права на програмне забезпечення.

AMPLITEC пропонує широкий асортимент продуктів, що охоплює групу продуктів з розширеним охопленням сигналів мобільного зв’язку, включаючи цивільний ретранслятор, смужковий виборчий ретранслятор, оптоволоконний ретранслятор, цифровий селективний ретранслятор, мультистандартну цифрову оптоволоконну систему MDAS, кластерні продукти Tetra та системи громадської безпеки. ретранслятори та лінійка інтелектуальних терміналів, включаючи військові мобільні інформаційні термінали, термінали розпізнавання осіб та термінали розумного дому. Продукти AMPLITEC широко використовуються не тільки трьома великими вітчизняними операторами зв’язку, але й операторами більш ніж у 30 країнах та регіонах Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Південної Америки, Африки та Європи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button