Встановлення репітера

Установка репітера своїми руками – не така вже непроста задача. Багато хто управляється з нею без допомоги монтажників (зазвичай, спеціалізованих установників). Перше з чого варто почати, це визначиться з розташуванням всіх елементів системи стільникового зв’язку. До таких елементів відносять:

  • зовнішня антена
  • репітер мобільного та інтернет сигналу
  • внутрішня антена
  • коаксіальний кабель

 

ЗОВНІШНЯ АНТЕННА

При виборі місця встановлення зовнішньої антени слід за допомогою мобільного телефону або спеціального пристрою перевірити рівень сигналу і робочий частотний Спектр у передбачуваній зоні установки, а також вибрати місце з максимальним рівнем сигналу, зазвичай це дах будинку або фасад висотної будівлі.

Як би це було не дивно, але зовнішню антену рекомендується встановлювати в такому місці, поблизу якого немає ні. видимих ​​перешкод для проходження сигналу. Нерідко краща продуктивність антени може бути досягнута, якщо закріпити її на спеціальній щоглі або кронштейні і навести її в бік станції оператора, у якого менший рівень сигналу в цьому місці. span>

І справді, широкосмуговий репітер збільшує всіх операторів на своїх робочих частотах. Тому при установці потрібно враховувати, що максимальна вихідна потужність визначається по оператору з найпотужнішим сигналом. Отже, зовнішню антену встановлено.

 

КОАКСІАЛЬНИЙ КАБЕЛЬ

Зверніть увагу на те, що зараз вам важливо завести кабель, що йде від зовнішньої антени, в приміщення і. підключити його до репітера. Часто для прокладки необхідно засвердлити стіну або знайти отвори з вже наявними кабелями, наприклад від супутникової тарілки, інтернету тощо.

Бувають ситуації, коли кабель можна пустити під підвісною стелею, а буває в плінтусі. Для прокладки по стіні використовують “короби”, які можна придбати майже в будь-якому будівельному магазині.

 

ВНУТРІШНЯ АНТЕННА
Багато залежить від питань внутрішньої антени, від типу антени, що підключається, так як це буде впливати на її кріплення і підключення. Як правило, антена накручується на сам репітер, АЛЕ НЕ ЗАВЖДИ (залежить від типу роз’єму та типу антени, як говорилося раніше).

 

РЕПІТЕР

Важливою складовою всього монтажу найчастіше є, у тому числі правильне розміщення репітера. Розташувати репітер і внутрішню антену потрібно в такий спосіб, щоб забезпечити між внутрішньої і до зовнішньої антенами достатню електромагнітну розв’язку. Тобто щоб внутрішня і зовнішня антени коректно працювали, вони не повинні бути в прямій видимості один від одного і їх повинна ділити, як стінка, оскільки їх сигнали не повинні бачити один одного. Є сенс, щоб відразу планувати установку репітера в місцях, де є електроживлення, тобто розетка, якщо ви вирішили розташувати його під стелею, то зверніть увагу на місце розташування клемної коробки з якою потім можна буде вивести розетку.

Закріпити репітер своїми руками можна на стінці за допомогою саморізів або дюбелів. Потім слід підключити високочастотні кабелі від зовнішньої та внутрішніх антен, а також шнур електроживлення до відповідних роз’ємів репітера.

Якщо ви все зробили по інструкції, але ця система чомусь не працює, можна звернутися до нас. за консультацією та наші фахівці допоможуть з’ясувати причину. Бажаємо успіхів!Call Now Button