Усилитель сотовой связи

Підсилювач стільникового зв’язку Оставить комментарий

Підсилювач стільникового зв’язку призначений для посилення мобільного сигналу, як ми з вами постійно говоримо, важкодоступних місцях, ділянках, де спостерігається нестабільний зв’язок. Його також називають GSM-підсилювачем або репітером.

Підсилювач стільникового зв'язку

Сучасні ретранслятори, купити які ви можете на вигідних умовах в Казахстані, працюють на частотах 900/1800/2000 МГц, а також 450 МГц (CDMA) і 2500 МГц (YOTA). Випускаються пристрої як для роботи в одному діапазоні, наприклад, 900 МГц, так і в парі відразу – 900/1800 МГц або 2000/2500 МГц, поєднуються з мережами 3G і 4G LTE.

Де використовуються підсилювачі стільникового зв’язку?
Підсилювачі мобільного імпульсу розрізняються широкою сферою застосування. Ви використовуються для посилення сигналу в:
· кабінеті та на складі;
· приміських будинках та сільській місцевості;
· підземних парковках та торгових центрах;
· будинках, де необхідно посилити прийомо-передачу імпульсу лише одного з операторів стільникового зв’язку;
· екранованих приміщеннях і об’єктах з залізобетонних конструкцій, де стільниковий зв’язок з постачальником повністю перекрита.< /p>
Підсилювачі найбільш потрібні в громадських місцях з високою прохідністю: клуби, ресторани, кафе, великі будови. Такий підхід дозволяє знизити загальний рівень випромінювання від телефонів та іншого клієнтського GSM-устаткування, за рахунок зниження вихідних від цих пристроїв випромінювань.

Принципи роботи підсилювача сигналу стільникового зв’язку

Схема роботи репітера проста. Зовнішня антена, встановлена ​​на даху або будь-якому іншому місці з кращим можливим рівнем сигналу для даної ділянки, приймає GSM сигнал. Потім вона через кабель передає імпульс на сам ретранслятор. Останній підвищує стільниковий сигнал і коригує його форму. Далі імпульс надходить через систему кабелів і дільників потужності на внутрішні GSM-антени. І після, на приймально-передавачі абонентських пристроїв (телефони, телефони, модеми та інші апарати зразка GSM).

Передачі сигналу в зворотну сторону, від клієнтського обладнання до оператора, як Ми висловлюємося, стільникового зв’язку відбувається по тому ж ланцюгу, але у зворотному порядку. Абонентська апаратура випромінює імпульси, які вловлює одна з внутрішніх антен, встановлених усередині приміщення. Далі сигнал через систему кабелів і дільників потужності потрапляє в GSM репітер, який підвищує його і передає через зовнішню антену на обладнання оператора стільникового зв’язку.
Комплекти і складові елементи системи GSM-підсилювача
Як вже було написано вище, система посилення стільникового зв’язку на базі GSM-ретранслятора складається з наступних елементів:
· Підсилювач сигналу, що підсилює та коригує форму сигналу.
· Зовнішня антена. Зверніть увагу, що вона сприймає імпульс стільникового зв’язку від постачальника і передає її назад оператору.
· Внутрішні антени.
· Дільники потужності. Вони виконують функцію розгалуження кабелю за наявності більш ніж однієї внутрішньої антени.
· З’єднанняні кабелі, що об’єднують усі елементи систему в єдиний ланцюг.

Якістю GSM підсилювачів обгрунтована ефективність прийому-передачі. З цією метою фахівці радять отримувати тільки фірмові підсилювачі сигналу стільникового зв’язку в Алмати. У разі використання несертифікованої апаратури сумнівної якості, що продається по найбільш низькій вартості, ви можете заглушити прийомо-передачу сигналів для інших абонентів, розташованих поряд з вами. Використання таких пристроїв може завдати шкоди як клієнтам, так і операторам стільникового зв’язку.

Придбати GSM ретранслятори в Україні
У нашому інтернет-магазині представлені як самі ретранслятори, так і готові набори сертифікованого обладнання. Також ми продаємо антени, дільники потужності, кабель і аксесуари для тих, кому необхідно придбати елементи окремо або зробити незвичайне замовлення. Ціни на підсилювачі стільникового зв’язку представлені в каталозі продукції. Зверніться до наших менеджерів для уточнення деталей.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button