Усилитель мобильной связи

Підсилювач мобільного зв’язку Оставить комментарий

Підсилювач мобільного зв’язку, то для чого він потрібен, м’яко кажучи вже міститься в самій назві і відповідь на це та схожі питання максимально проста – зробити наше життя простіше і зручнішим, хоча б у сфері використання зв’язку.

Усилитель мобильной связи
Мобільні технології, починаючи з, другої половини 90-х років, розвиваються семимильними кроками. Згадаєте, тоді ж і придбати мобільний телефон міг дозволити собі не кожен, а скільки грошей потрібно було викласти …

Ціна була надхмарною, як на самі апарати, так і на їх обслуговування, та й використання. по призначенню. Ціна на дзвінки в межах однієї мережі тоді була вищою, ніж дзвінки на номери зарубіжних абонентів в наш час.

Як би це було не дивно, але і на відміну від сучасних телефонів, в моделях тих пір найпросунутішою функцією крім дзвінка, був будильник та годинник.

Але технологи як і час не стоять на місці, і на сьогоднішній день без такого пристрою, як телефон вже не зможемо обійтися . Сучасні мобільні телефони відкривають двері в світ соцмереж, камери в них на стільки якісні, що фотоапарат вам вже не потрібен. А нескінченна безліч корисних додатків дозволяють нам економити наш час і, іноді, зусилля. Як і в багатьох областях, наявність стільникового зв’язку не завжди безхмарно з точки зору звичайного обивателя і з часом з’явився пристрій, який зобов’язаний гарантувати доставити сигнал на Ваш телефон це підсилювач зв’язку.

 

Купити Підсилювач можна практично в будь-якому магазині зв’язку. Ні, варто забувати, що все це наш «помічник» готовий нам надати у за умови стійкого gsm-сигналу. Справа в тому, що підсилювач є не генератором сигналів, всього лише повторювачем, і здатний посилити тільки той сигнал, який фізично є в даній місцевості. Тому сприяє і природний природний ландшафт і будівлі з залізобетону, які за принципом клітини фарадея не дозволяють просочитися gsm сигналу до мобільного пристрою. Найяскравіший приклад – це станції метро, ​​цокольні поверхи висотних будівель, де розташовані торгові майданчики, ліфти, ліфти, підвальні приміщення, підземні переходи. Це ті місця, де часто розмова по телефону доводиться переривати, щоб не чути уривки слів фраз і букв і вберегти себе від складання всіх цих словесних пазлів. Та й ця проблема вже не проблема. Рішенням може бути установка gsm репітер – підсилювача сигналу оператора стільникового зв’язку. І якщо слово в слово перекладати з англійської мови – повторювача сигналу, що описує принцип роботи подібного пристрою.

Якщо ж розібратися, то складного в цьому пристрої немає нічого. Сам репітер є сполучною ланкою між антеною, яка сигнал отримує від вишки стільникового оператора, і антеною, яка безпосередньо видає сигнал на наші телефони. Таким чином, виходить, що репітер служить підсилювачем сигналу в двосторонньому порядку і в змозі забезпечити якісний стійкий і безперервний сигнал мобільного зв’язку.

Достоїнства установки подібного gsm репітера очевидні. Напевно всі помічали, наскільки швидко тане заряд батареї вашого телефону, в умовах слабкого сигналу або його повної відсутності. Пристрій постійно змушений шукати оператора стільникового зв’язку і у зв’язку з цим, індуковане телефоном випромінювання зростає в рази. Це погано відбивається не тільки на інтенсивності розрядки батареї, але і саме на нашому здоров’ї. Ось і виходить, що монтаж репітера в місцях зі слабким gsm сигналом ще й на здоров’я позитивно відобразиться, а не тільки на затишку розмови. Адже недаремно репітери набули широкого поширення навіть на пасажирських літаках. Установка подібних пристроїв дозволила максимально знизити випромінювання від телефонів, яке могло б впливати на стабільну роботу обладнання повітряного судна.

Проблема огидного сигналу характерна для віддалених від міста селищ або дачних масивів. Сучасні gsm репітери можуть працювати з будь-яким оператором стільникового зв’язку і в змозі покрити площу в кілька сотень квадратних метрів. Ось і виходить, що брати подібний пристрій персонально зовсім не обов’язково, досить прорахувати необхідну площу покриття і домовитися з сусідами. Перед покупкою репітера варто звернути увагу, в якому gsm діапазоні працює ваш оператор. Надалі, це можливо заощадить вам навіть ваші гроші. Репітери є кількох видів: деякі працюють лише в еталоні зв’язку, інші ж, найбільш універсальні, об’єднують в собі два і більше зразка одночасно. Саме перед покупкою такого підсилювача сигналу, консультація фахівця просто необхідна. Ціна на подібні послуги невисока, та і ваші нерви і час надалі будуть стабільні і на місці. Це стосується і установки. Здавалося б, що може бути простіше, з’єднати між собою пару антенок, невелику коробку парою проводків. Але це дуже глибоке оману. Рівень сигналу і його якість буде залежати не тільки від обладнання, але і від якості кабелів і якості їх з’єднань. Довіривши функцію установки репітера і його підключення експертам, ви позбавите себе від проблем надалі і можливих перешкод у передачі сигналу, викликаних поганим підключенням.

Переваги підсилювача сигналу
З установкою подібного підсилювача сигналу, перебуваючи у своєму заміському будиночку, ви не будете відрізані від інформаційного поля цивілізації. Ви можете залишатися на зв’язку для своїх колег, друзів і родичів. Ваші облікові записи в соцмережах не будуть кинуті на свавілля, і ви можете постійно залишатися в курсі подій і новин ваших друзів.

Важливим питанням, яке стане перед споживачем – який Підсилювач вибрати, на що, спочатку, варто також приділяти свою увагу при покупці . Мабуть до основних чинників віднести можна зразок стільникової мережі, який підтримує підсилювач сигналу, його площа покриття, ціна і виробник. Не будемо випускати з виду, що одним репітером справа не обійдеться. Стане в нагоді так само з’єднувальні кабелі, що приймає антена і антена, яка ретранслює посилений сигнал. Для цього менеджери готові запропонувати комплексні рішення. Тут чітко потрібно розуміти область застосування репітера, щоб не помилитися з вибором необхідної антени, яка може виділяти як спрямований сигнал, так і круговий. Ціна репітера буде залежати не тільки від виробника, але і від покриття, яке він готовий забезпечити, а так, а від універсальності. Наприклад, найдешевші моделі працюють в одному зразку gsm 900 або gsm1800. Найбільш дорогі моделі здатні об’єднати в собі два, а то й три зразки зв’язку. Все залежить від наданих вами вимог до репітера.

Замовляючи репітер, у користувача з’являється можливість забезпечити посилення всієї смуги частот – 2100, 1800, 900, 800. І навіть не Звертаючись в хороший магазин з компетентними менеджерами, вам дадуть відповіді на всі питання. У класних фахівців готовий перелік навідних питань, які приведуть вас до хорошого рішення при виборі репітера.

Ви так само зможете замовити комплексне рішення для власного будинку, кабінету або магазину. У такому разі до вас виїде співробітник, прорахує необхідну потужність посилення сигналу, запропонує вже готове рішення, встановить його і протестує якість посиленого сигналу.

Посилити сигнал мобільного в Харкові, Одесі, Херсоні, Сумах, Житомирі
Ми працюємо по всій території України. Надсилання комплектів для самоустановки можливе будь-якою службою доставки – Нова Пошта, Інтайм, Гюнсел, Міст-Експрес, Укрпошта.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button