Посилення стільникового зв’язку на виробництві

На виробництві будь то великий завод або може бути звичайні склади, в першу чергу підприємствам необхідна наявність якісного постійного стільникового сигналу та інтернету . Які допоможе поєднати всі елементи структури та підрозділів підприємства мобільним зв’язком з метою забезпечення контролю та підвищення продуктивності виробничих процесів.

Посилення стільникового зв'язку на виробництві

Причини поганого стільникового зв’язку на виробництві? Мобільний зв’язок є електромагнітною хвилею, яка передається в закодованої форми між двома станціями. Навіть при великій зоні покриття та потужних ретрансляторах ця хвиля не може проникнути крізь перешкоди.

До таких перешкод можна віднести залізобетонні стіни, всілякі металеві конструкції. А що вже говорити тоді про ті райони, де поганий зв’язок обумовлений не повним покриттям і складним рельєфом місцевості!

Системи покращення покриття, які встановлюються на великих промислових заводах і цехах характеризуються, як правило значною довжиною кабельної інфраструктури, великою кількістю антен та дільників потужності, а також високою потужністю ретрансляторів.

Від установки та налагодження систем посилення зв’язку, особливо такої розгалуженої залежить кінцевий результат у вигляді рівня сигналу на телефонах абонентів.</

span>

 Call Now Button