Посилення сигналу стільникового зв’язку в будинку за містом

Посилення стільникового зв'язку у будинку за містомЧас відпусток, літня пора або просто ви живете за містом, як правило у більшості щасливих власників такої нерухомості геть-чисто відсутній якийсь сигнал зв’язку, але для більшості людей ця проблема просто не допустима і тоді Ви починаєте шукати вирішення цієї проблеми, а ми вже придумали все за вас.

Готові рішення для посилення GSM і 3G, 4G сигналу за містом, на дачі.

Ми в найкоротші і стислі терміни встановимо обране вами обладнання за готовим рішенням. І це за дуже прийнятну вартість.

Система посилення мобільного зв’язку працює за таким принципом – на даху будинку встановлюється зовнішня антена, яка приймає сигнал від базової станції оператора і передає його через коаксіальний кабель на підсилювач сигналу, там сигнал посилюється та передається на внутрішню антену</ strong>, яка роздає сигнал абонентам (мобільним телефонам).

Посилення сигналу стільникового зв'язку в будинку за містом

Якщо всередині будинку необхідно встановити більше, ніж 1 антену, то в систему посилення також увійде дільник потужності, який розділяє сигнал, ще антена або антени плюс ще кабель та конектора.

 

 

 Call Now Button