Посилення мобільного зв’язку у квартирі

У великих містах і навіть не великих районних центрах кількість базових станцій велика, але при цьому все ще багато місць, де мобільна зв’язок поганий або зовсім відсутній.

 

Посилення мобільного зв'язку в квартирі

Причинами поганого стільникового зв’язку в квартирі</ strong> є дуже велика або навпаки дуже маленька висота розташування квартири (це або висотні поверхи або перший поверх), вікна квартири розташовані в протилежному боці від базової станції, матеріал стін, який сильно послаблює сигнал, а також пластикові вікна з напиленням.

Впливає на погану якість зв’язку та щільна міська забудова, яка своєю наявністю екранує сигнал від даної конкретної квартири.

Установка gsm підсилювача фахівцями не тільки гарантує довгу та ефективну роботу обладнання, але і в кінцевому рахунку економить замовнику час і гроші.

Посилення GSM у квартирі

Система посилення зв’язку в квартирі працює за таким принципом: на балконі своєї квартири або на фасаді будинку необхідно встановити прийомну антену, яка прийматиме сигнал від базових вишок оператора, передаючи його на підсилювач мобільного зв’язку, який посилює сигнал і передає далі, на внутрішні антени, які у свою чергу роздають сигнал абонентам.

 

Посилення мобільного зв’язку в квартирі найкраще рішення у боротьбі з поганим мобільним зв’язком.Call Now Button