Посилення мобільного сигналу в автомобілі

Посилення мобільного зв'язку в автомобілі

У багатьох є особистий або робочий автомобіль, подорожуючи всі ми іноді стикаємося з поганим сигналом мобільного зв’язку.

Як це вирішити? Рішення є – це встановлення підсилювача мобільного зв’язку.

Підсилювач мобільного зв’язку — це малопотужний репітер/ретранслятор сигналу адаптований для автомобіля. Він призначений для вирішення проблем стільникового зв’язку в об’єкті, що рухається, яким є автотранспорт.

Посилення зв'язку в автомобілі

Автомобільний GSM підсилювач допоможе усунути проблеми, пов’язані з пропаданням мобільного сигналу і зробити радіосигнал стабільним і якісним . GSM репітер у машині працюватиме за умови, що поза автомобілем (за металевим кузовом) присутній хоч якийсь сигнал стільникового зв’язку. Це логічно, що для посилення сигналу потрібний сигнал на вході. Автомобільний репітер приймає слабкий за рівнями сигнал поза автомобілем і посиливши транслює його усередину, де вже якісний сигнал доходить до користувача. У разі якщо сотовретрансляторного сигналу немає на приймальні зовнішньої антени, репітер Вам не зможе допомогти.

Стандартний комплект для посилення сигналу стільникового зв’язку в автомобілі виглядає таким чином: взовнішня GSM або 3G антена. Як правило, конструктивно вона виконана на магнітній основі.

Власне сам підсилювач / репітер з автомобільним блоком живлення від живиться від прикурювача.</span >Кабель та відповідні роз’єми, які з’єднують усі компоненти в одну систему посилення мобільного зв’язкуCall Now Button