Посилення мобільного сигналу на судні

Слабкий сигнал мобільного зв’язку – часта проблема, як на великих судах так і на маленьких яхтах. Для цього є дві основні причини:

1. По-перше, кораблі часто знаходяться далеко від берега, і, таким чином, далеко від найближчої базової станції.
2. Друга причина в тому, що корпус корабля виготовлений із сталі, а ілюмінатори маленькі, і в них зазвичай встановлюється товсте скло.

Посилення мобільного сигналу на судні

торгові судна надзвичайно великі. Візьмемо для прикладу корабель-контейнеровоз. Більшість корабля – це його вантаж, однак і житлові приміщення, в яких мешкає і працює команда, мають висоту в 4-6 поверхів. Вони розміром із сучасною офісною будівлею. Не тільки корпус судна виготовлений зі сталі, його внутрішнє оснащення також сталеве. Отже, навіть якщо сигнал мобільного досягає зовнішніх секцій житлових приміщень, йому практично неможливо досягти внутрішніх приміщень корабля.

У силу того, що на великих суднах є дуже багато приміщень, після репітера слід використовувати дільники потужності. При великій протяжності кабелю і при великій кількості або площі приміщень додатково застосовуються лінійні підсилювачі (бустери). Наприклад, Picocell 900 BST. В результаті, при використанні достатньої кількості внутрішніх антен можна забезпечити відмінний зв’язок у всіх відсіках корабля, де це необхідно.

Прогулянкові катери, невеликі судна, що курсують внутрішніми водними шляхами в різні точки і локації, постійно стикаються з проблемою поганого сигналу своїх гаджетів.

Люди, які знаходяться на кораблях вдалині від берега повинні максимально почуватися затишно, маючи під рукою мобільний інтернет і відповідно хороший рівень сигналу мережі свого оператора.

Що спростити роботу диспетчерів, уникнути аварій, сміливо будувати графіки перевезень і мати можливість здійснювати маневри різного типу, необхідно встановити на вантажних суднах, танкерах, теплоходах посилення стільникового зв’язку.

Купуючи квитки на прогулянкові судна, люди відпочиваючи, все одно хочуть залишатися на зв’язку. Саме тому посилений стільниковий зв’язок забезпечить максимальний комфорт перебування на воді. Приміром, з теплохода пасажир дзвонить рідним чи друзям і розповідає, які чудові пейзажі, емоції він відчуває на цьому кораблі.

Величезним плюсом посилення мобільного зв’язку на судні є те, що дане обладнання зовсім не позначається на роботі приладів навігації судна і також вона повністю безпечна для здоров’я людського організму.Call Now Button