У сучасному житті дуже важко уявити себе без усіх переваг, таких як стільниковий зв’язок і мобільний інтернет, тим більше якщо це будинок за містом або навіть офіс у підвалі у центрі міста. Втрачати можливість спілкуватися не полювання, інколи ж потрібно і для роботи. Але при спробі вивчити питання в мережі ми часто стикаємося з великою кількістю різних пропозицій.
У цій статті постараємося коротко розібратися і зрозуміти, як забезпечити себе мобільним зв’язком, навіть якщо зв’язку немає зовсім, тобто в важкодоступних місцях.
Посилення мобільного зв’язку потрібно тим, у кого погане інтернет або голосове покриття, доводиться бігати між поверхами або на вулицю, щоб здійснити просто звичний дзвінок.
Репітер умовно є проміжною ланкою між зовнішньою та внутрішньою антенами, чим забезпечує прийомо-передачу та посилення сигналу, на телефон, планшет , модем, роутер та інші різні пристрої зв’язку, які працюють у даному діапазоні частот.
Принцип роботи досить простий і полягає в тому, що встановлена на даху або фасаді антена зовнішня приймає сигнал від вишок операторів зв’язку по кабелю направляє його на репітер, там сигнал посилюється і передається на сервісну антену, яка роздає сигнал абонентам у діапазоні частот, в якому працює ретранслятор.
Будь-яка система для посилення зв’язку складається з підсилювача – підсилювача, зовнішньої та внутрішньої антен, коаксіального кабелю, та в/ч роз’ємів, які служать для конекції елементів системи.