Поліпшення мобільного сигналу в підвалі

У сучасному житті важко уявити себе без усіх переваг мобільного зв’язку або бездротового інтернету, тим більше за містом. А втрачати нагоду спілкуватися не хочеться…

Одна з найчастіших причин відсутності мобільного сигналу – це проблема передачі сигналів від телефонів до базових станцій і назад (режими uplink і downlink). Поява перешкод породжується наявністю безлічі перешкод на шляху прямування сигналу, а також високим ступенем екранування метало-бетонних перекриттів та перегородок підвальних приміщень.

Поліпшення сигналу мобільного в підвалі

Часто це проявляється у відсутності сигналу оператора, і не можливістю здійснювати дзвінки, а іноді, навіть за наявності повної шкали не виходить зателефонувати, надходять лише повідомлення про пропущені дзвінки. Вирішити таку проблему може система посилення стільникового зв’язку.

Використання підсилювача мобільного зв’язку дозволить забезпечити стабільний рівень сигналу та гарантувати наявність високої швидкості передачі даних мобільного інтернету 3G або 4G залежно від моделі пристрою.

Система посилення стільникового зв’язку працює наступним чином: сигнал від вежі оператора надходить на спрямовану антену, потім через кабелю передається на підсилювач, де цей сигнал посилюється та передається на внутрішню антену або дільники потужності (при великій кількості антен). Після встановлення підсилювача рівень індикації сигналу на мобільному телефоні не падає нижче за чотири, п’ять поділів.

 

Як відбувається посилення мобільного зв’язку в підвалі з використанням GSM підсилювача сигналу?

Обладнання встановлюється, як правило всередині приміщення і включає в себе зовнішню антену, внутрішні антени, пов’язані при необхідності зі сплітерами, і безпосередньо сам підсилювач. Зовнішня антена прямує на найближчу завантажену вишку мобільного зв’язку, може значно підсилити навіть найслабший gsm сигнал.

Необхідно пам’ятати, що якість посилення сигналу стільникового зв’язку особливо в підвалі безпосередньо пов’язана з правильною установкою комплексу обладнання. При неписьменному монтажі антени не тільки не дозволять посилити вхідний сигнал, але й самі стануть джерелами перешкод для багатьох інших абонентів.Call Now Button