Улучшение сотовой связи

Поліпшення стільникового зв’язку Оставить комментарий

Причиною для покращення стільникового зв’язку і властивостей сигналу оператора може послужити не тільки його повна відсутність , але й локально ” мертві зони ” . Установка для поліпшення стільникового сигналу, допоможе Вам позбавить різнопричинного поганого покриття і забезпечить стійкий прийом телефону.

Поліпшення стільникового зв'язку

Репітер стільникового сигналу працює на певній потужності, і залежить від моделі та виробника пристрою. Використовується така система для облаштування зв’язку у квартирі, офісі, ресторані чи виробництві.

У зоні покриття будь-якого оператора або провайдера мобільного зв’язку зустрічаються і найімовірніше будуть зустрічатися такі місця, де сигнал дуже слабкий або взагалі відсутня.

Основним елементом системи покращення зв’язку є безпосередньо сам репітер, який посилити сигнал у найглухіших » місцях України. Вся система посилення працює за таким принципом: зовнішня антена, що встановлена ​​на фасаді будівлі приймає сигнал і направляє його на підсилювач, там сигнал посилюється і видається на сервісні антени, які роздають сигнал абонентам, вся система працює як на прийом, так і на передачу , тобто від базової станції на телефон (режим UPLINK) та від телефону на базову станцію (режим DOWNLINK).

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button