Ретранслятор сотовой связи

Ретранслятор стільникового зв’язку Оставить комментарий

Ретраслятор стільникового зв’язку – це пристрій, призначений для посилення сигналу мобільного зв’язку, шляхом повторення отриманого сигналу від базової вежі оператора зв’язку.

Ретранслятор стільникового зв'язку
Основним призначенням девайса є посилення слабкого сигналу або створити зону з впевненим покриттям в місцях, де індикатор мережі практично на нулі. Репітер має універсальне призначення, оскільки підходить до практично будь-якого провайдера стільникового або інтернет-зв’язку, який працює у відповідному стандарті. Система розширення зони покриття призначена для експлуатації всередині приміщення та має виносну зовнішню антену, яка встановлюється на даху будинку та внутрішню, яка монтується після ретранслятора та є сервісною – роздає сигнал безпосередньо абоненту.

Девайси такого рівня оснащені системою захисту від перешкод та автоматичним регулюванням посилення у певному частотному діапазоні.</p > Слід звернути увагу, що пристрій підтримує тільки не тільки мобільний зв’язок, але й інтернет. Придбати ретранслятор зв’язку необхідно якщо:

  • необхідність якісного зв’язку в селах та інших населених пунктах (подалі від базових вишок оператора);
  • немає стабільного сигналу в польових умовах;
  • забезпечення якісним зв’язком офісів, розміщених у підвалах та напівпідвалах. використання зв’язку за умов щільної міської забудови.

Ретранслятор стільникового зв’язку – це зменшена копія базової станції оператора, різниця між ними тільки в потужності .

Поліпшення зв’язку досягається методом ретрансляції (передачі повторення) слабкого сигналу на телефоні абонента на більш високий рівень потужності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button