Ретранслятор 3G

Ретранслятор 3G Оставить комментарий

Ретранслятор 3G – це пристрій, створений для посилення сигналу мобільного зв’язку та інтернет сигналу. Основне призначення девайса – посилити слабкий сигнал або створити новий в місцях, де індикатор мережі практично на нулі. Репітер має універсальне призначення, так як підходить до будь-якого оператора мобільного зв’язку, який працює в стандарті 3G. Ця модель призначена для експлуатації всередині приміщень і має виносну антену, яка працює на прийом сигналу від базових станцій. Аксесуар облаштований системою захисту від перешкод і автоматичним регулюванням посилення. Робочі частоти – 2100 МГц.

Ретранслятор 3G
Варто звернути увагу, що даний репітер підтримує лише мобільний зв’язок 3G не. як би підвищує сигнал Інтернет-з’єднання. Ретранслятор знадобиться у таких випадках:
· необхідність високоякісного зв’язку в селах та інших населених пунктах (далеко від базових станцій оператора);
· відсутність стабільного сигналу в польових умовах;
· забезпечення високоякісним зв’язком кабінетів, розміщених у підвальних приміщеннях.
· використання зв’язку поблизу безлічі великих будівель.

Робота пристрою, нарешті, забезпечується електричною мережею – 220В. Сам репітер поставляється в комплекті, який складається з антени, адаптера та кабелю. Пристрій можна встановити на столі або прикріпити до стіни. З одного боку до нього прикріплюється кабель, з іншого – адаптер. На іншому кінці кабелю є роз’єм для антени. У комплекті додається стандартна автомобільна антена всеспрямованого дії, але в разі необхідності її можна замінити на інший, більш потужний варіант. Репітер цієї моделі сумісний практично з усіма 3G антенами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button