Репитер сотовой связи

Репітер стільникового зв’язку Оставить комментарий

Досить часто у користувачів виникає питання такого плану: « … Чи можна також вважати репітер підсилювачем …? ». Безумовно, інакше зникає сенс його застосування. Особливо це актуально при роботі з сигналами GSM стільникового зв’язку голосовий, так і інтернет з’єднання 3G.

Репітер стільникового зв'язку

Звичайно, або в противно випадок втрачається сенс його використання. Особливо в цьому є сенс при роботі з сигналами стільникового зв’язку, як інтернет, так і голосового запобігання 3G.

Невід’ємним для репітера стільникового зв’язку є впровадження двох внутрішніх антен. Кожна з них повинна працювати як на прийом, так і на передачу. Різниця між ними полягає в тому, що одна забезпечує зв’язок GSM репітера і вежею оператора, а друга з мобільним пристроєм користувача.

Надзвичайно важливо, щоб антени знаходилися один від одного на відстані, оскільки може виникнути явище закольцювання, що забезпечує відсутність зворотного зв’язку. Може виникати ефект збудження репітера (в акустиці аналогією є свист в колонках при наближенні до них мікрофона). Для найбільш чіткої і комфортної опції все, ну майже всі моделі підсилювачів зв’язку мають можливість регулювання рівня посилення.

Є також моделі GSM ретрансляторів, які створюють прийом і передачу сигналів на різних частотах, що дозволяє уникнути, вище описаної. проблеми.

Часто люди скаржаться, що у великих містах, де розташовані ділянки дачників, погано працює стільниковий зв’язок оператора, а про інтернет і нічого взагалі говорити. Іноді це завдає певних складнощів та незручностей, оскільки сьогодні життя сучасної людини впритул пов’язане з інформаційними технологіями.

Крім того, слабкий сигнал мобільного оператора може унеможливити використання навіть сигналізації GSM. Застосування на дачі таких систем є актуальним для багатьох власників

Для того, щоб вирішити ці проблеми достатньо встановити систему стільникового зв’язку та інтернет сигналу. Вона допоможе Вам отримувати інформацію з мережі з швидкістю, яка може забезпечити досить нормальні умови роботи в мережі.

Так само, за допомогою репітерів, можна легко зробити доступним зв’язок та інтернет в офісах, що знаходяться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button