Застосування репітера


Стільниковий зв’язок та інтернет здавна є невід’ємною частиною, сучасного життя. На сьогоднішній день вже важко, зрештою, уявити, як це – не мати надійного мобільного доступу до потрібної інформації, служб чи людей.

Само собою зрозуміло, тим більше хоча б раз у житті будь-який з нас стикався з ситуацією «поганого покриття< /em>», від цього ніхто не застрахований, хоча кінцеве є користувачі, які застраховані, як вони застосовують репітер, в офісах, заміських будинках, квартирах, у підвалах та напівпідвалах, паркінгах, принаймні вони менш схильні до впливу неякісного мобільного та інтернет зв’язку.

У місцях з поганим сигналом або як їх ще називають “мертвими зонами“, в яких неможливо працювати і не можна користуватися в побуті стільниковим телефоном або інтернетом.

Що ж являє собою репітер?

Репітер стільникового зв’язку — це пристрій, який приймає сигнал від базової станції, збільшує його і ретранслює споживачам за допомогою антени, з метою розширення покриття там, де його “не вистачає”.

принцип його роботи полягає в наступному: сигнал головного джерела (Вишки мобільного зв’язку) надходить на зовнішню антену, яка по кабелю передає його в репітер і проходячи по кабелю, сигнал загасає.

Є таке переконання, що чим довше кабель від антени до пристрою, тим слабший сигнал, це правда, але відчутно це стає. , лише за великих довжинах кабелю.

Треба сказати, що сам сигнал репітер збільшує і по кабелю передає на внутрішню антену, від якої сигнал отримують вже мобільні пристрої.

Само, у деяких випадках, наприклад, у великих приміщеннях, використовуються відразу кілька антен; при виборі репітерів також враховуються рівень зовнішнього сигналу та спектр частот.

На якість і стійкість зв’язку впливають майже всі причини: відстань від джерела сигналу, товсті стіни, рельєф місцевості , напівпідземне або підземне розміщення, забудова місцевості і т.д. . Тому що установка пристрою можлива в будь-якому приміщенні, на вулиці і навіть в машині, це дозволяє забезпечити впевнене покриття бездротового зв’язку як усередині будівель, так і зовні.

 Call Now Button