Чому погано ловить телефон Оставить комментарий

Часто до нашої компанії звертаються абоненти, які зіткнулися із питанням “… чому погано ловить телефон…?”. Телефон різко перестає ловити мережу, а власник телефону або іншого мобільного пристрою виявляється без зв’язку, не в змозі здійснювати дзвінки або відправляти текстові повідомлення. Чому телефон не ловить мережу? Як правило, це буває через погане покриття оператора стільникового зв’язку, але бувають також інші нюанси… :
– сім-карта

– апаратна поломка

– перепрошивка

Сутність проблеми також може бути в апаратній несправності або поломці сім-карти. Рекомендуємо спочатку перевірити картку в іншому телефоні. Якщо і другий апарат не ловить сигнал, зверніться в сервісний центр оператора стільникового зв’язку, щоб замінити сім-карту. Також не зайвим буде перевірити лоток сім-карти в телефоні. Раптом він деформувався або окислився. При необхідності замініть деталь нової і перевірте працездатність телефону.

Зверніть увагу, чи перебуваєте ви у зоні дії мережі. Можливо, ви покинули межі зони покриття, а сигнал стільникового зв’язку до вас просто не доходить. Нерідко проблеми зі зв’язком виникають, якщо спуститися в підвал або інше підземне приміщення. Толсті бетонні стіни перешкоджають проходженню сигналу.

Якщо ви все-таки знаходитесь в межах міста, в зоні покриття і телефон не бачить мережу, зверніть увагу на специфіку його роботи. Як поводиться девайс? Він не бачить мережу, втрачає сигнал, погано ловить сигнал або взагалі його не шукає. Поцікавтеся у сусідів, родичів або перехожих (залежно від вашого розташування), чи є у них підключення. Якщо проблема тільки у вас, доведеться звертатися в сервісний центр, тому що проблема, найімовірніше, носить апаратний характер. Чому телефон не бачить мережу – рішення.

Зверніться в сервісний центр, щоб майстри провели ретельну діагностику мобільного телефону. Можливо, в нього потрапила волога, тим самим порушила коректну роботу модулів або вузлів. Фахівці швидко визначать сутність несправності, замінять необхідні компоненти і повернуть пристрої працездатність.

Телефон не бачить мережу через поломку сім-карти?
Відсутність сигналу мережі не завжди пов’язане з поломкою телефону. Іноді проблема полягає саме в самій сім-карті. Вона, як і інші елементи, має свій ресурс і розрахована на певний термін експлуатації. Якщо карту часто переставляли в різні пристрої, контакти стираються. Проблеми виникають і в тих сімок, які використовують іноді, зберігаючи період у вазі або на полиці. Перевірте карту в іншому телефоні. Якщо вона заблокована або пошкоджена, віднесіть її для відновлення у GSM-оператора.

Ще одна причина проблем з карткою – неправильне обрізання під новий лоток. Рекомендуємо довіряти таку роботу експертам або поміняти звичайну сімку на micro або nano SIM у оператора стільникового зв’язку. Тоді ви будете впевнені, що у вас робоча карта, яка правильно підходить під розміри конектора.

Телефон не бачить мережу через апаратну несправність
Нерідко Android-смартфони не бачать мережу після збою налаштувань або установки чергового апдейта операційної системи. Повернути правильність опцій своїми руками можна наступним чином:

Відкрийте меню “Параметри”.

Виберіть автоматичний режим пошуку сигналу стільникової мережі.

Встановіть галочку на відповідному операторі.

Якщо автоматичне налаштування не спрацьовує, спробуйте визначити сигнал вручну.

Часто телефон перестає бачити мережу в результаті механічного пошкодження. Впустили або стукнули апарат? Можливо, ви пошкодили антену, радіоконтакт або підсилювач потужності. Після цього зв’язок стає гірше, сигнал переривається. І не треба й говорити про те, Що виправити ситуацію допоможе професійний ремонт.

Телефон не бачить мережу після перепрошивки
З цією проблемою стикаються користувачі, які виконують перепрошивку Android-смартфону самостійно. Потрапивши в подібну ситуацію, дійте так:

Наберіть комбінацію *#*#4636#*#*.

Перейдіть до розділу «Інформація про телефон».

Виберіть стандарт мережі.

Після цього активуйте та перезавантажте пристрій. Якщо не допомогло і телефон, як і раніше, не бачить мережу, доведеться звертатися в сервісний центр, щоб поправити результат своїх неправильних дій.

А в цій статті ви дізнаєтеся, що робити, якщо телефон не заряджається.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button