PICOCELL

PICOCELL Оставить комментарий

PicoCell– торгова марка ЗАТ «Московські мікрохвилі», провідного виробника обладнання для посилення стільникового зв’язку. Компанія займається такими товарами: GSM репітери, внутрішні та зовнішні антени, також різні перехідники та роз’єми. Варто відзначити, що PicoCell займається не тільки розробкою обладнання, а й виробництвом: компанія має власні заводи.

З початком 2000-х років у сучасній Росії активно став розвиватися ринок стільникового зв’язку. Оператори завойовували нові території та діапазони. Поява різних стандартів стільникового зв’язку та доступність мобільних телефонів призвели до необхідності розробки та впровадження абонентського обладнання для покращення якості сигналу стільникового зв’язку. У цей час науково-технічна компанія «Московські мікрохвилі», що нагромадила достатній досвід у галузі розробок НВЧ-техніки різного призначення, спільно з китайськими виробниками, розпочинає розробку та впровадження на ринок нової серії продукції абонентського обладнання під торговою маркою PicoCell. Репітери цієї торгової марки не тільки мали відмінну якість за доступною ціною, але й відрізнялися від продукції конкурентів наявністю зручного дисплея для налаштування обладнання під час встановлення. А різноманітність лінійки продукції дозволяло покрити зв’язком найнедоступніші куточки нашої неосяжної Батьківщини. Але, оскільки компанія «Московські мікрохвилі» була виробничо-технічною, і в ній не існувало відділу продажів, то виникла гостра необхідність пошуку та навчання персоналу, який зміг би здійснювати, і розвивати комерційну діяльність компанії. Так утворилася компанія ТОВ «Пікосел».

Сьогодні ТОВ «Пікосел» – самостійна компанія, що динамічно розвивається, є одним з ключових гравців на ринку абонентського обладнання для поліпшення стільникової зв’язку, з розвиненою дилерською мережею по всій території РФ. Усі обладнання проходить декларування. Наші менеджери завжди допоможуть вам у грамотному підборі обладнання, виходячи з ваших потреб. Офіс компанії знаходиться в м. Москва, що дозволяє швидко та оперативно здійснити відвантаження товару зі складу.

3G/4G репітери (інше ретранслятори) – дуже прості у використанні пристрою, які раз і назавжди виключать труднощі з обривами з’єднання у приміщеннях. Репітери дозволяють зробити покриття в точках, до яких не добивають радіохвилі.

У процесі вибору GSM ретрансляторів потрібно дивитися на підтримувані частоти (їх спектри). Обладнання буває, як правило, дводіапазонним, тридіапазонним і п’ятидіапазонним. Зустрічаються і однодіапазонні варіанти, але рідко (їх витіснили більш розвинені рішення). Необхідно запитувати у певного оператора, в яких діапазонах частот він працює (450, 800, 900, 1800, 2000, 2100, 2300 або 2600 МГц). І інша важлива характеристика – підтримувані стандарти зв’язку (UMTS, LTE або CDMA). Підбирайте композиції в залежності від ваших потреб. Коефіцієнт посилення повторювачів стільникового сигналу починається від 50 дБ.

Компанія Пікосел не збирається зупинятися на досягнутому. Спільно з найбільшим китайським виробником і партнером Пікосел постійно реалізує нові проекти, рухаючись назустріч цифровим технологіям.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button