Петиция с требованием запретить 5G собрала свыше 25 тыс. подписей

Петиція з вимогою заборонити 5G зібрала понад 25 тис. підписів Оставить комментарий

На сьогоднішній день немає жодної надійної доказової бази тому, що телефон взагалі якимось чином шкодить здоров’ю — ВООЗ, американські центри з контролю та профілактики захворювань та британська Національна служба охорони здоров’я в цьому єдині. Однак, конспірологи, як відомо, не сплять. І на тлі COVID-19 абсурдні теорії щодо шкідливого впливу технології 5G стали поширюватися з новою силою, в тому числі і в Україні. І ось результат: свіжа петиція на сайті президента з вимогою законодавчо заборонити 5G майже набрала необхідних 25 тис. голосів.

Оновлено: Петиція зібрала необхідні 25 тис. голосів, а точніше 25 406 голосів.

 Петиція з вимогою заборонити 5G зібрала понад 25 тис. підписів width= На момент підготовки цієї новини петицію на сайті президента підписали 21 516 осіб. Аргументація автора петиції, який висунув відповідну вимогу, просто «залізна» — цитата:

«Заборонити впровадження 5G через дуже негативне його впливання на здоров’я!».< /span>

В обґрунтувальній частині ще одна пропозиція, цитуємо:

Без клінічно підтвердженої доказової бази з безпеки даного виду зв’язку просимо не вводити його в нашій країні! »

Насправді слабке неіонізуюче випромінювання від вишок мобільного зв’язку та електромагнітне випромінювання від працюючого мобільного телефону не чинить будь-якого шкідливого впливу на організм людини. У всякому разі, досі вчені нічого подібного не встановили, хоча це питання вивчалося у різних масштабних дослідженнях.

Як згадувалося вище, до розгляду приймаються тільки петиції, які зможуть набрати не менше 25 тис. голосів за тримісячний період з моменту їх публікації. Саме з цієї петиції збір підписів закінчується через чотири дні. Зрозуміло, що забороняти 5G ніхто не буде, але неприємно дивує, що вона змогла набрати стільки підписів, тоді як ініціативи, що стоять, часто не отримують відповідної уваги і підтримки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button