Не ловит телефон

Не ловить телефон Оставить комментарий

У сучасному світі залишитися без зв’язку навіть на кілька годин – вже ніби велика проблема. Ми користуємося мобільними телефонами щодня – спілкуємося з близькими або по роботі, пишемо повідомлення або шукаємо інформацію в інтернеті.

Не ловит телефон

На сьогоднішній день фактично немає такої точки на Землі, яка не була б покрита мобільною мережею. Це одночасно не заважає покриттю іноді зникати через перешкод, перебоїв, технічних проблем на базовій вежі оператора, рельєфу місцевості, магнітних бур і т.д. Причому ці місця бувають у великих містах, районних та обласних центрах, між віддаленими населеними пунктами у сільській місцевості, іноді зустрічаються “мертві зони”».

Коли не ловить телефон, ми можемо запанікувати, тому що наш телефон перетворюється на звичайний девайс із звичайними функціями.

Неякісне покриття мобільної мережі може бути пов’язане з безліччю причин. По-перше, самих мобільних пристроїв. Телефони одних виробників мають більш чутливі приймачі, інші менш чутливі. По-друге, Міська забудова, особливості встановлення кожної конкретної базової вежі, погодні умови і навіть матеріал, з якого зроблено будинок, можуть перешкоджати якості стільникового зв’язку.
Рішенням може стати встановлення репітера сигналу мобільного зв’язку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button