Монтаж системи

Практично всі компанії виконують монтаж систем посилення стільникового зв’язку надаючи повний спектр робіт, пов’язаних з  монтажом репітерів та його комплектуючих, а також їх налаштування. Всім відомо, що але тільки монтажники нашої компанії мають багаторічний досвід роботи з цим видом обладнання і зможуть якісно і найголовніше, правильно, зробити монтаж репітера.

Монтаж системи

Усім зрозуміло про те, що безпосередньо в такому випадку зв’язок у Вас, буде гарантованим і без обривів і «мертвих зон» , перешкоди на базові станції.

Установнику любителю для якісного монтажу, необхідно знати бази радіофізики, теорію та практику радіозв’язку. Плюс так само, як і у будь-якій справі, бажано має досвід. Одна справа, коли монтаж виконує фахівець за плечима близько 100 установок і більше, інша аматорська справа.

У цьому випадку на роботи буде потрібно мінімум ваших коштів і часу.

Інженери нашої компанії до того як придбати, а тим більше встановити репітер сигналу, Важливо дати загальну оцінку ситуації, вивчити електромагнітне поле у ​​приміщенні, спланувати розміщення устаткування й знайти зони для монтажу оборудования.

Після обстеження, наші інженери та монтажники зможуть з легкістю встановити репітер, разом з як пасивним обладнанням на Вашому об’єкті або проконсультувати по установці, якщо замовник сам захоче встановити обладнання.

Роботи по установці репітера пов’язано з деякими труднощами, адже репітер якраз є не звичайним технічним пристроєм, а є високочастотним обладнанням для покращення та розширення прийому стільникового та інтернет зв’язку.Call Now Button