Купить репитер

Купити репітер Оставить комментарий

Репітери для посилення мобільного зв’язку стали досить популярними серед користувачів після пуску в експлуатацію стільникових мереж як посилення голосового зв’язку, так передачі даних інтернету. Адже не завжди зв’язок досить непогана в тих місцях, де вона необхідна. Це можуть бути, як приміщення в містах, так і за їх межами – в сільській місцевості, на дачах, в заміських будинках або інших віддалених об’єктах.

Репітери стільникового сигналу (підсилювачі зв’язку) найчастіше використовується в місцях, де проходження радіохвиль утруднене розташуванням або конструкцією приміщення (напівпідвальні або підвальні приміщення, склади, ангари, підземні паркінги, виробничі приміщення і т.п.), а також у місцях значно віддалених від базових вишок, як ми звикли говорити. , стільникових операторів де проходженню радіохвиль заважає рельєф території чи різноманітних перепони як лісу тощо (в сільській місцевості, заміських будинках, дачах). У таких випадках дуже часто необхідно посилити сигнал операторів мобільного зв’язку для забезпечення якісного зв’язку.

Купити репітер

Якщо купити репітер, то за допомогою підсилювача сигналу стільникового зв’язку можна посилити та стабілізувати, як голосовий зв’язок, так і мобільний 3G/4G інтернет, досягти стабільного зв’язку без пропущених дзвінків з гарною чутністю, надійним сигналом, так і в рази більш високої швидкості передачі даних мобільного Інтернету за технологіями 3G UMTS та 4G LTE. Для цього і є підсилювачі 3G і підсилювачі 4G LTE.

Такі пристрої зазвичай необхідно встановлювати в комплексі з підсилюючими антенами. Антена вловлює сигнал стільникового оператора, передає його на підсилювач, який у свою чергу підсилюючи його ретранслює на внутрішню антену всередині приміщення, після чого мобільні телефони, модеми або роутери зможуть. Отримувати якісний сигнал, тим самим отримуючи стабільний мобільний зв’язок і високу швидкість передачі даних.

У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент підсилювачів мобільного зв’язку для мереж 2G/3G/4G LTE , Експерти нашої компанії допоможуть з вибором відповідного обладнання відповідно до поставлених завдань, після чого ви можете замовити і придбати репітер для стільникового зв’язку з доставкою по Києву і всій Україні. .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button