Класифікація репітерів, підсилювачів сигналу

Багато покупців перед тим, як купити репітер, перш за все хочуть розуміти, що купити і цікавляться класифікацією репітерів, підсилювачів. сигналу. Давайте розглянемо всілякі види репітерів та підсилювачів зв’язку.

Класифікація репітерів, підсилювачів сигналу

Перш за все необхідно зрозуміти, що являє собою репітер. Репітер  — це високочастотний пристрій, створений для посилення рівня сигналу, шляхом повторення та посилення вхідної частоти.

>

Умовно всі репітери для посилення сигналу можна умовно, як би поділити на класи:

  • абонентські
  • смугові
  • канальні
  • оптичні
  • малошумні підсилювачі
  • бустери (лінійні підсилювачі)

Будь-який з цих класів має свої відповідні особливості і використовується для вирішення різних завдань, залежно від умов на певному об’єкті. Часто, при будівництві складних, розгалужених систем одночасно.

Докладний опис типів репітерів

Абонентський репітер стільникового зв’язку – це посередник між абонентом і провайдером стільникового зв’язку, який перенаправляє сигнал через бар’єри, що утрудняють чи блокують природний прийом. Кількість одночасних сеансів зв’язку обмежується вихідною потужністю пристрою і ємністю базової станції, з якої працює репітер.

Цей клас пристроїв може працювати як у вузькій смузі частот, так і в повній смузі по спектру (broad band). , і навіть відразу у двох діапазонах (dual band) чи трьох (triple band) (широкий діапазон частот 900/1800 / 2000/2500 МГц). Абонентські репітери зв’язку являють собою пристрої невеликої та середньої потужності і забезпечать стабільний зв’язок у будинках з невеликою поверховістю, котеджах та інших невеликих об’єктах.

Полосові репітери посилення сигналу – призначаються, як правило для роботи з величезною кількістю каналів у відведеній смузі частот одному оператору. Як правило, такі репітери використовуються всередині приміщень (Indoor), так само можуть застосовуватися і для масштабних комерційних рішень IBS (Indoor Broadcast System).

Смужні репітери поділяються на: пристрої з фіксованою робочою смугою частот< /strong> (fixed band), упристрої з повною смугою частот по спектру (fixed band< /em>), пристрої з незмінною по ширині і змінною смугою частот по спектру (band selective), пристрої зі змінною по ширині, східчасто чи плавно, смуги частот (band adjustable).

Канальні репітери зв’язку – являють собою клас пристроїв, що володіє високою потужністю вихідного сигналу. Ця якість канальних репітерів широко використовується для отримання значного поліпшення якості покриття радіомережі, на відкритих майданчиках (Indoor).

Подібні репітери сигналу, мають опцію перенесення частоти, що дозволяють досягти максимальних показників вихідної потужності. Також, слід звернути увагу на те, що канальні GSM репітери, нарешті, є хорошим рішенням дляспечення покриття.

Оптичні GSM репітери – призначені для організації зони покриття, винесеної від точки прийому сигналу на величезне відстань приблизно до 20 км, що досягається за допомогою передачі сигналу від базової вежі операторів по оптичному волокну. Оптичні репітери мають гнучку конфігурацію числа каналів, комбінацію діапазонів частот, а таку високу вихідну потужність віддалених модулів (Remote unit). span>

Відмінна особливість оптичних репітерів – це висока продуктивність, основного модуля (Master Unit). Рішення на основі оптичних репітерів найбільш актуальні в умовах, де немає можливості передачі «лінкового» сигналу до «донорного» модулю використовуючи частотні ресурси. У цих випадках через великі відстані до «донорного» модуля використання радіочастотного кабелю стає неефективним, через значний відсоток згасання сигналу.

Малашумливі репітери сигналу GSM – використовуються для поліпшення чутливості радіо або як багато хто виражається “стільникового” або іншого приймаючого пристрою, у напрямку вихідного сигналу (uplink).

Застосування малошумливих репітерів доцільно в системах стільникового зв’язку працює на частотах понад 1500 МГц. Ці пристрої дозволяють значно поліпшити чутливість радіоприймачів за рахунок зменшення перешкод у посилюваному сигналі.

Вибираючи собі репітер стільникового або інтернет зв’язку можете безкоштовно проконсультуватися у нас, наші фахівці підкажуть кращі рішення.Call Now Button