Как работает мобильный усилитель сигнала?

Як працює мобільний підсилювач сигналу? Оставить комментарий

Система стільникового зв’язку принесла значну зручність у наше повсякденне життя. Ми можемо дзвонити нашим друзям, родичам та діловим партнерам, перебуваючи далеко від дому чи офісу. Стільникові телефони стають особливо корисними, коли люди потрапляють у критичні ситуації. У разі нагальної потреби, своєчасний дзвінок може врятувати чиєсь життя.

На жаль, є ще місця, де люди можуть опинитися «поза зоною дії». Зазвичай ці місця або надто далеко від найближчої базової станції стільникового телефону, або розташовані за якоюсь перешкодою, наприклад стінки метрополітену або бетонні перекриття підвалів.

Найбільш часто скаржаться на якість зв’язку в підземних паркінгах, тунелях, великі магазини, висотні офісні будівлі, іноді навіть автомобілісти далекого загороду , житлові будинки у віддалених районах міста, де густа забудова, можуть бути перешкодами для поширення сигналу базової станції.

Щоб підтримувати досить сильний сигнал для комфортного використання стільникового телефону, був розроблений підсилювач стільникового сигналу. Це спеціальний пристрій для посилення сигналу, який надходить із базової станції на телефон і навпаки. Іншими словами, він повторює сигнал та передає його на мобільний телефон. Максимальна відстань від станції до підсилювача має бути не більше ніж 35 км.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button