Как подключить и настроить Wi-Fi репитер

Як підключити та налаштувати Wi-Fi репітер Оставить комментарий

Багато наших клієнтів цікавляться як підключити і налаштувати Wi-Fi репітер</ strong>, давайте про це поговоримо. Встановлення та налаштування WiFi підсилювача проводиться в такому порядку: вибір місця встановлення, налаштування репітера , підключення та перевірка.

Як підключити та налаштувати Wi- Fi репітер
На практиці використовують два способи налаштування репітера: через веб-інтерфейс або за допомогою кнопки WPS (опційно, залежить від моделі роутера та підсилювача). Якщо обладнання підтримує налаштування WPS, то порядок дій наступний: включити репітер, дочекатися його завантаження, натиснути клавішу WPS на роутері, натиснути WPS на репітері. Підсилювач автоматично визначить потрібну мережу і почне ретранслювати сигнал.

Якщо обладнання не підтримує WPS або зробити автоматичне підключення не вийшло, необхідно зробити налаштування через веб-інтерфейс. Підсилювачі WiFi оснащуються звичайним роз’ємом Enternet, а в набір поставки входить патч-корд для підключення до комп’ютера або ноутбука.

Порядок опції наступний: включити репітер і почекати поки він завантажиться, підключити обладнання до комп’ютера, використовуючи патчкорд, запустити браузер, адресний рядок ввести мережеву адресу ретранслятора (зазначений на корпусі пристрою), на запит ввести ім’я користувача і пароль (також вказані на корпусі).

Після відкриття веб-інтерфейсу необхідно вибрати режим налаштування, вказати регіон, потім знайти мережу для. ретрансляції та ввести пароль. Після закінчення налаштування ретранслятор перезавантажиться і почне працювати в нормальному режимі.

Якщо ретранслятор і роутер працюють в двох діапазонах, потрібно провести окрему. налаштування для частоти 5000 МГц (порядок дій аналогічний).

Перед встановленням підсилювача WiFi сигналу, потрібно перевірити покриття роутера в приміщення. Самий простий і зручний метод – телефон з встановленою програмою WiFi Analyzer. За допомогою програми можна відстежити зміну рівня сигналу в різних кімнатах і визначити місце установки.

Сам ретранслятор обов’язково розташовується в зоні стійкого прийому, збалансований варіант – в межах прямої видимості . Тобто спочатку вибирається зона прийому ретранслятора, а потім перевіряють, як розширилася зона покриття мережі. Рекомендується перевіряти не тільки рівень сигналу, але і швидкість Інтернету (програма speed test).

Якщо ж репітер облаштований зовнішніми антенами, потрібно правильно їх зорієнтувати, з урахуванням специфічності розповсюдження сигналу WiFi. Якщо пристрій розташовується на одному поверсі з роутером, то антени орієнтують вертикально, якщо на поверх вище або нижче – горизонтально.

Кількість репітерів визначається персонально, виходячи з особливостей приміщення. Для квартири або невеликого будинку зазвичай досить одного підсилювача.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button