ARM представила процессорные ядра и графику для будущих флагманов

ARM представила процесорні ядра та графіку для майбутніх флагманів Оставить комментарий

Розроблені ARM в минулому році обчислювальні ядра Cortex-A77 і графічний процесор Mali-G77 активно юзаються у найбільш просунутих флагманських смартфонах. І тепер рівно через рік після їхньої презентації компанія показала їх наступників.

ARM представила процесорні ядра та графіку для майбутніх флагманів

Нові високопродуктивні ядра Cortex-A78 виявилися приблизно на 20% швидше торішніх Cortex-A77. Вони забезпечують більш високу продуктивність у завданнях штучного інтелекту і при цьому залишаються в колишньому бюджеті енергоспоживання, що не перевищує 1 Ватт.

У свою чергу, графічний процесор Mali-G78 забезпечує 25% приросту продуктивності в порівнянні з попередником. Він використовує до 24 ядер проти 16 ядер Mali-G77 та відрізняється на 10% меншим енергоспоживанням. А разом з Mali-G78, призначеним для використання у флагманських чіпсетах, компанія представила і простіший графічний процесор Mali-G68 з близькою до преміальної продуктивності.

ARM представила процесорні ядра та графіку для майбутніх флагманів
Ще однією цікавою новинкою ARM стала програма Cortex-X, що дозволяє партнерам компанії кастомізувати процесорні ядра Cortex, забезпечуючи «ультимативну продуктивність». у специфічних завданнях. Першим представником цієї програми стало ядро ​​ARM Cortex-X1, пікова продуктивність якого, як стверджують у компанії, на 30% вища, ніж у Cortex-A77.

Всі ці продукти будуть використовуватися партнерами ARM у своїх нових апаратних платформах. Але чекати на їхню появу раніше 2021 року все-таки не варто.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button