Andrew

Andrew Оставить комментарий

Компанія Andrew Corporation (раніше незалежний виробник апаратного забезпечення для мереж зв’язку), була заснована Віктором Дж. Ендрю в Орланд-Парку, штат Іллінойс, США в 1947 році.

Andrew

 

У 2007 році компанію викупила корпорація CommScope, яка обслуговує клієнтів з 35 країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи та Північної та Південної Америки із заводами у 12 країнах, у яких працюють понад 4500 осіб. Продажі Andrew Corporation у 1999 році перевищили всілякі рекорди і склали 791 мільйон доларів США виручки.

Конкретні галузі застосування продукції компанії включають антени, репітери, кабелі, підсилювачі, ретранслятори, трансівери, а також програмне забезпечення. та навчання по радіо та іншим системам бездротового зв’язку.

У 1986 році Andrew придбала Scientific Communications, Inc. і Kintec Corp, а 1996 року придбав компанію Antenna. Andrew придбала завод супутникових антен провідного каналу «S ​​Smithfield, Північна Кароліна, а також обладнання, інвентар та інтелектуальну власність в угоді на $18 млн після цього фірма подала на главу 11 Кодексу про банкрутство 2003 року.

Філіали Andrew Corporation знаходяться у Швеції, Швейцарії, Росії, Канаді, Фінляндії, Мексиці, Іспанії, Німеччини, Бразилії, Південній Африці, Франції, Італії та Китаї.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Call Now Button